1. English
  2. Polski
Luk Loves Whisky / Subiektywnie o whisky

Strona główna » Testy / Degustacje » Scotch Malt Whisky Society 19.48

Scotch Malt Whisky Society 19.48

Scotch Malt Whisky Society 19.48

0

Big friendly, toffee nose.

Testy / Degustacje
(86 pkt.)

Artykuł

SMWS 19.48

SMWS 19.48

Idąc za ciosem dziś mamy na tapecie kolejny single malt od Scotch Malt Whisky Society. Oczywiście jest to single cask – ex-Bourbon hogshead, natural colour, un-chillfiltered, powstało 243 butelek o zawartości 52,3% ABV. Nazwa tego wydania to Big friendly, toffee nose.

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

K: jasno bursztynowy;

N: wszystko zgodne z nazwą – Big friendly toffee nose, palony cukier, do tego też świeży z lekką nutką warzywną, dopiero co ścięta trawa, dalej wanilia;

S: oleiście wypełnia usta, ciemna czekolada, dalej ostry i ziołowy;

F: długi z lekką ostrością.

Punktacja: 86.

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

SMWS 19.48

Whisky pochodzi z Glen Garioch Distillery.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ten blog wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. ×

Niniejsza strona zawiera informacje na temat whisky, będące wyłącznie opiniami jej autora. Dostępna jest wyłącznie dla osób pełnolenich, które chcą zapoznać się z jej treścią i nie ma publicznego charakteru. Alkohol szkodzi zdrowiu i należy zachować umiar w jego spożywaniu.

Klikając na wejście oświadczam, że jestem pełnoleni i chcę uzyskać informację na temat whisky, która jest wyłącznie opinią autora.
Jeśli nie jesteś pełnoleni lub nie życzysz sobie uzyskać informacji na temat whisky, będącej wyłącznie opinią autora kliknij wyjście * Podjęta decyzja o wejściu na stronę zostanie zapisana w ustawieniach Twojej przeglądarki i zachowana przez okres 30 dni.