1. English
  2. Polski
Luk Loves Whisky / Subiektywnie o whisky

Strona główna » Miscellanea » Co w tym roku zaprezentuje Wealth Solutions?

Co w tym roku zaprezentuje Wealth Solutions?

Co w tym roku zaprezentuje Wealth Solutions?

1

Trzecia edycja kolekcjonerskiego single malta.

Miscellanea

Artykuł

Wealth Solutions 2014

Wealth Solutions 2014

Prezentacja niezwykle rzadkich i kolekcjonerskich whisky staje się zwyczajem w działalności Wealth Solutions. W 2012 roku wypuścili Glenfarclas 1953, 58 years old, a w 2013 roku Karuizawa 1964, 48 years old.

Wielkie wydarzenie szykuje się także w tym roku, a dokładnie 13 maja 2014 roku.
Co będziemy podziwiać?

Wiek: 66 lat.
Rocznik: 1948.
Ilość butelek: 160.
Gość specjalny: Charles MacLean.

Nazwa destylarni na razie pozostaje tajemnicą, trzeba poczekać do 13 maja 2014 roku.


1 komentarz

  1. LukLovesWhisky

    13 maja 2014 / 20:30

    I już wszystko jasne, Wealth Solutions właśnie zaprezentował Glen Grant 1948, 66 years old od Gordon & MacPhail. Wkrótce relacja z tego wydarzenia na blogu.

    So now everything is clear, Wealth Solutions has just presented Glen Grant 1948, 66 years old from Gordon & MacPhail. Soon relation from that event on the blog.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ten blog wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. ×

Niniejsza strona zawiera informacje na temat whisky, będące wyłącznie opiniami jej autora. Dostępna jest wyłącznie dla osób pełnolenich, które chcą zapoznać się z jej treścią i nie ma publicznego charakteru. Alkohol szkodzi zdrowiu i należy zachować umiar w jego spożywaniu.

Klikając na wejście oświadczam, że jestem pełnoleni i chcę uzyskać informację na temat whisky, która jest wyłącznie opinią autora.
Jeśli nie jesteś pełnoleni lub nie życzysz sobie uzyskać informacji na temat whisky, będącej wyłącznie opinią autora kliknij wyjście * Podjęta decyzja o wejściu na stronę zostanie zapisana w ustawieniach Twojej przeglądarki i zachowana przez okres 30 dni.