1. English
  2. Polski
Luk Loves Whisky / Subiektywnie o whisky

Strona główna » Bary » Ostrygi i whisky

Ostrygi i whisky

Ostrygi i whisky

0

w Intercontinental Hotel Wiedeń.

Bary

Artykuł

Cragganmore & Oysters

Cragganmore & Oysters

Jeden z wiosennych weekendów spędziłem w Wiedniu w Hotelu Intercontinental. Bardzo przyjemny i sympatyczny hotel, ale co najważniejsze z dobrze zaopatrzonym w whisky barem.
Kiedy tam byłem akurat oferowano świeże ostrygi. Zatem nie miałem wyboru, trzeba było je zamówić, a do nich zdecydowałem się na Cragganmore 12 years old.
Ciekawe połączenie, ostrygi pięknie komponowały się z single maltem.

Cragganmore & Oysters

Cragganmore & Oysters

Na deser zamówiłem Clynelish 14 years old, który po ostrych smakach ostryg z vinegretem i Cragganmore 12 years old, smakował bardzo miodowo i słodko.
Wieczór zaliczam do zdecydowanie do udanych.

Clynelish 14 years old

Clynelish 14 years old

Clynelish 14 years old

Clynelish 14 years old


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ten blog wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. ×

Niniejsza strona zawiera informacje na temat whisky, będące wyłącznie opiniami jej autora. Dostępna jest wyłącznie dla osób pełnolenich, które chcą zapoznać się z jej treścią i nie ma publicznego charakteru. Alkohol szkodzi zdrowiu i należy zachować umiar w jego spożywaniu.

Klikając na wejście oświadczam, że jestem pełnoleni i chcę uzyskać informację na temat whisky, która jest wyłącznie opinią autora.
Jeśli nie jesteś pełnoleni lub nie życzysz sobie uzyskać informacji na temat whisky, będącej wyłącznie opinią autora kliknij wyjście * Podjęta decyzja o wejściu na stronę zostanie zapisana w ustawieniach Twojej przeglądarki i zachowana przez okres 30 dni.